TOPTAN AKARYAKIT GENEL BİLGİ

Toptan akaryakıt satışı, toptan mazot satışı, servisimiz öncelikle İstanbul ve Marmara Bölgesi genelinde olup, Anadolu yakası mazot servisi ve İstanbul yakası mazot servislerini gerçekleştirmekle birlikte, enerji piyasası denetleme kurumundan, petrol ve akaryakıt dağıtımı lisanslı epdk yetkili bayiliği altında termo (opet) ürünlerini müşterilerimizin sipariş talepleri doğrultusunda şehir içi servis araçlarımız ile istenilen adrese yerinde teslimat şeklindedir. Toptan olarak servis sağladığımız akaryakıt ürünleri; mazot motorin, Euro dizel ürünlerini içermektedir.

Araçlarımızda her türlü teçhizat ve ekipman mevcut olup, akaryakıt ikmalinin yapılabilmesinin çok zor olduğu noktalara dahi, konusunda uzman kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile sevkiyatlarımızı müşterilerimize eksiksiz olarak ulaştırmaktayız.

Uzman kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile , Sevkiyatlarımızı müşterilerimize eksiksiz olarak ulaştırmaktayız.

Akaryakıt Teslimat

Geri dönüşüm firmalarına şantiyelere, işyerlerine, jeneratörlere, benzeri araçlara, iş makinelerine, Sanayi kuruluşlarına, özel kuruluşlara, resmi kuruluşlara, okullara, üniversitelere, hastanelere, plazalara, yatlara vs. kullanım amacı nerede olursa olsun firmamıza bildirilen mazot siparişi sevkiyat palnı kapsamında adresinize akaryakıt nakliyesi araçlarımız ile teslimatı yapılır.